Mağazamız

ANIT MAKET

Plevne Mah. Okul Cad. No: 39/A

Sincan  / ANKARA

bilgi@anitmaket.com

03122680009

 

Bilgi Köşesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Online Alışverişte siparişler için teslimat ücretleri nedir?

Tüm gönderilerimiz Ücretsiz Kargo.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedi. Bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 7 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Hasarlı veya yanlış bir ürün alırsam ne yapmalıyım?

Hasarlı ürünler için Kargo tarafınıza ulaştığında ön fiziksek kontrolünüzü mutlaka yapmalısınız. Olası koli zararlarında kurye’den tutanak tutmasını ve ürünü bize geri gönderilmesini sağlamanız gerekmektedir. Konu hakkında bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Yanlış ürün aldığınızı düşünüyorsanız konuyu bize iletmeniz yeterli olacaktır. İade süreci başlatılacaktır.

Hasarlı veya yanlış bir ürün alırsam ne yapmalıyım?

Sipariş iptal ve değişiklik talepleriniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ

a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

c- İade edeceğiniz ürünleri PTT Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

– İadeler ürünün orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesi ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Toptan Teklif Al! nasıl çalışıyor?

Tüm ürünler için toptan alım taleplerinizi bize bilgi@anitmaket.com adresi üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Stok durumuna göre özel iskontolu fiyat teklifimizi size anında ulaştıralım.

``Anıt Maket`` bir www.marketzade.com markasıdır.

ANIT MAKET

Plevne Mah. Okul Cad. No: 39/A

Sincan / ANKARA

bilgi@anitmaket.com

03122680009